Pixage Dıgıtal Sıgnage – Perakande Çözümleri

Pixage ile günün farklı saatlerinde değişen gündeme göre farklı yayınlar yaparak müşterilerinize güncel mesajlarınızı anlık olarak iletebilirsiniz. Üstelik değiştirdiğiniz içerikler için baskı ve dağıtım maliyetlerine katlanmak zorunda kalmazsınız. PixageInteractive ile müşteri deneyimini farklı boyutlara taşıyabilir, müşterilerinizin kendi ilgi alanlarına yönelik içerikleri seçmelerini sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin en geniş coğrafyada uygulanan sayısal yayıncılık projesi

KoçSistem, kullanım alanı dikkate alındığında Türkiye’nin en geniş coğrafyada uygulanan sayısal yayıncılık projelerinden birine Arçelik A.Ş. ile birlikte imza attı. Projede, bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanılan Pixage, bir yandan Arçelik’in farklı lokasyonlardaki bayilerinde farklı içerikler yayınlanmasını, diğer yandan ise çalışan eğitimlerinin kolayca gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Pixage teknolojisi ile Arçelik ve Beko bayileri, ürünleri hakkındaki bilgileri anında müşterilerine ulaştırabiliyor. Pixage’in farklı lokasyonlarda farklı içerikler yayınlayabilme özelliği sayesinde İstanbul’daki Arçelik bayisinde buzdolabı tanıtımı yapılırken; Antalya’daki Arçelik bayisinde klima tanıtımı yapılabiliyor. Ayrıca geniş ürün gamına sahip olan Arçelik, PixageInteractive aracılığıyla müşterilerine üç boyutlu olarak tüm ürünleri inceleyebilme olanağı tanıyor ve böylece müşteri deneyimini daha da üst seviyelere çıkarıyor. Müşterilere demo amaçlı yapılan yayınlarının kalitesi merkezden yönetilerek kalitesiz demo yapılmasının önüne geçiliyor. Pixage ekranları ile farklı bayilerde bulunan çalışanlara tek merkezden eğitim verilebilmesinin önünü açıyor.

Son Kullanıcı ile direkt etkileşim

PixageAdmanager ile benzin istasyonlarında kurulan ekranlar aracılığıyla müşteriler, ödeme noktalarında hem kurumsal kampanyalarla ilgili bilgilendiriliyor hem de çeşitli reklam yayınları yapılıyor. PixageAdmanager, benzin istasyonlarındaki reklam amaçlı kullanımının yanı sıra genel müdürlüklerde de kurumsal iç iletişim mesajlarını yayınlamak amacıyla kullanılıyor.