Pixage Dıgıtal Sıgnage Avantajları

Tek merkezden gerçekleştirilen içerik yönetimi sayesinde tüm ekranlarınızı tek noktadan yönetebilme imkânına kavuşurken , Pixage Digital Signage uygulamasında bulunan içerik yönetimi ve planlama araçları sayesinde farklı formatta ve sınırsız sayıda içeriğin hedef kitleye basit şekilde ulaştırabilirsiniz.


Kanal, Player Box ve Player Grup tanımlama

İçerik onayı yetkisine sahip yönetici profili tanımlama

Kanal bazında yetkili profil tanımlama

Rol bazlı erişim yetkisi atama

Filtreleme; aynı içeriğin farklı bölümlerini farklı Player Box veya belli bir zaman dilimine atayabilme (farklı illerdeki oynatıcılarda farklı hava durumu bilgisi)

Türkçe, İngilizce dil desteği

Şablon yaratma, sınırsız sayıda içerik penceresi tanımlama

Yayın akışı için zaman planı oluşturma

İçerik ön izleme

Aynı anada aynı ekranlarda birden fazla içerik gösterilebilmesi (Picture in picture)

Efekt Kütüphanesi; içerikler arasındaki geçişlerde kullanılabilecek 20’den fazla geçiş efekti.

Her türlü içerik sağlayıcı firma ile entegrasyon sağlanabilir. Örneğin kurumsal uygulamalarınızı gösterebilir ve en son satış rakamlarınızı paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda hava durumu, maç sonuçları, borsa rakamları ve haberler gibi içerikleri yayınlayabilirsiniz.

Full HD video, PowerPoint, RSS, fotoğraf, 3D grafik, web sayfaları, dijital saat, TV kartından görüntü, SQL, XML, rich text, metin ve video üstünde kayan yazı Pixage Digital Signage sistemi ile uyumlu yayın türlerinden yalnızca birkaçıdır.

Pixage Digital Signage aynı zamanda; LCD, videowall, projeksiyon sistemleri, LED ekranlar, dijital zemin ve kiosk vs. gibi farklı gösterim türlerini desteklemektedir.