Digital Signage Nedir?

Digital Signage hayatımızdaki her türlü dijital alanda bilgi, reklam ve mesajların hedef kitlenize daha kaliteli görsel ve içeriklerle iletilmesine yarayan, çevrimiçi ve çevrimdışı yapıları kullanarak, her noktadan kolaylıkla erişip kontrolünü sağlayabileceğiniz yayıncılık sistemidir.
Pixage Digital Signage çözümü diğer dijital yayın ve bilgilendirme çözümlerinden farklı olarak bir çok avantaj sunuyor.

Kolaylıkla oluşturulabilen ve rahatça raporlarını takip edebileceğiniz zengin içerik yönetimi,

Hedef kitlenize göre özelleşebilen mesajlar,

Farklı içerikleri, farklı ortamlarda, farklı uygulamalarla entegre etme kolaylığı,

Zengin Medya içeriğini , interaktif yayınlarla birleştirerek mükemmelliği sunmak,

Pixage Digital Signage uygulamasının, dijital yayın ve bilgilendirme platformlarınızın hepsinde farklılık yaratan özellikleriyle sizde işinizin mükemmelleşmesine katkı sağlayın.

Pixage Digital Signage Avantajları

Televizyon, sinema ve mobil telefonların ardından hayatımızdaki dördüncü ekran olan Digital Signage uygulamalarına; alışveriş merkezlerinde, bankalarda, hastanelerde, üniversitelerde, stadyumlarda, otellerde, zincir mağazalarda, kısaca günlük hayatımızdaki her yerde rastlıyoruz. Dijitalleşen dünyada açık hava ilanları gibi geleneksel reklam çözümleri; sarf edilen kâğıt masraflarının yanı sıra doğru mesajı, doğru hedef kitleye, doğru zamanda aktarabilme konusunda artık yetersiz kalmaktadır. Dijital ortama kolayca bilgi aktarılabilmesi, anında güncellenebilmesi, çok fazla noktanın merkezi olarak yönetilebilmesi ve farklı noktalarda farklı mesajlar sunulabilmesi gibi özellikler Digital Signage uygulamalarını öne çıkarmaktadır. KoçSistem tarafından geliştirilen Pixage Dijital Signage uygulaması ile mesajlarınızı tüm dünyaya İnternet üzerinden anlık olarak iletebilir ve içerik yönetimi özelliği ile her ekranın yayın akışını özelleştirebilirsiniz. KoçSistem tarafından geliştirilen Pixage Digital Signage uygulaması farklı alanlarda çözümler sunuyor…